Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 57 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 300802
PDF Spausdinti Email

 

Mokiniai- nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ finale!


         Ankstų spalio 29 d. rytą I gimnazijos klasės mokiniai: Eglė Kalendaitė, Beatričė Mažeikaitė, Kristupas Armoška bei II gimnazijos klasės mokinės: Roberta Danusaitė, Gabija Masiulytė ir Agnė Rimkutė vyko į Vilniaus Gedimino technikos universitetą atstovauti gimnaziją nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ finale.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Tolerancijos diena Šiluvos gimnazijoje


Lapkričio 16 d. minima tarptautinė Tolerancijos diena. Ta proga visoje šalyje yra organizuojami renginiai, skirti ugdyti mokinių toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę. Šiais mokslo metais Šiluvos gimnazija taip pat prisijungė prie renginių, skirtų šiai dienai paminėti. Mokyklos socialinė pedagogė, psichologė ir bendruomenės slaugytoja PUG, pirmų, antrų, trečių ir penktų klasių mokiniams organizavo užsiėmimus, kurių metu diskutavo apie tolerancijos svarbą ir reikšmę, analizavo praktines situacijas, piešė šių metų tolerancijos simbolį – švyturį.

  

 
PDF Spausdinti Email

 

Veiklos, skirtos gimnazijos 70 – mečiui


Viduriniam ugdymui Šiluvos mokykloje – 70 metų. Apie tai liudija papuošti langai, kabinetų durys. Šiai progai pažymėti vykdomos įvairios veiklos. Tai jaunųjų šaulių žygis, kurį organizavo jų vadovė, krepšinio varžybos 3x 3, rašinio konkursas „Mūsų mokykla“, dailyraščio konkursas „Baltos lankos, juodos avys“ ir kiti renginiai.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Geografijos mokytojų metodinė diena Šiluvoje


 Šiluvos gimnazijoje spalio 15d. vyko Raseinių r. geografijos mokytojų metodinė diena. Dalyvavo kolegos iš Raseinių ir Viduklės mokyklų, taip pat Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos specialistė metodininkė Audronė Kumpikevičienė.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

VšĮ „Atrask Raseinius“ dovana

„Atrask, pažink ir keliauk po Raseinių kraštą“


Antros, trečios ir ketvirtos klasės Šiluvos gimnazijos pradinukai nuoširdžiai dėkoja VšĮ „Atrask Raseinius“ už knygeles „Atrask, pažink ir keliauk po Raseinių kraštą“. Gavę dovanėles, kibome į darbą: išsirinkome tris objektus, kuriuos norėtume aplankyti artimiausiu metu.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

„Knygvežiukas veža 2019“


Šiluvos gimnazijos mokiniai spalio 7 d. sulaukė svečių. Mokykloje lankėsi projekto „Knygvežiukas veža 2019“ organizatoriai – Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus nariai. Jie, vadovaujami Šiaulių Valstybinio dramos teatro aktorės Monikos Šaltytės, suvaidino situaciją iš paauglių gyvenimo. Paskui aktorius pakeitė mokiniai. Svečiai organizavo pokalbį apie patyčias, mokė filmuoti ir sumontuoti animacinį filmuką. Aktyviausiems dalyviams padovanojo stalo žaidimų.

Šiluvos gimnazijos mokiniai dėkoja Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos projekto „Knygvežiukas veža 2019“ komandai už įdomiai organizuotas veiklas ir dovanotas gražias knygas.

Rimantė Mitkevičiūtė

 
PDF Spausdinti Email

 

 

Vasaros atostogas prisiminus


       Prasidėjus lauktoms vasaros atostogoms, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos 1 - 4 klasių mokiniai dalyvavo dieninėje stovykloje „Drugelis“.

     Projekto metu didelį dėmesį skyrėme stovyklautojų bendradarbiavimui, Raseinių, Šiaulių, Kauno rajonų kultūrinių - istorinių - gamtinių vietų pažinimui, edukaciniams užsiėmimams, kovotojams už Lietuvos laisvę.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

GIMNAZIJOS GARBĖ 2019


Birželio 7- ąją Šiluvos gimnazijoje vyko jau tradicija tapęs renginys ..Gimnazijos Garbė 2019‘‘, kuriame buvo apdovanoti gabiausi, geriausiai besimokantys mokiniai, garsinantys gimnazijos vardą įvairiose olimpiadose, konkursuose, varžybose ir mokiniai nepraleidę nė vienos pamokos per visus mokslo metus. Dalyvauti šioje šventėje kiekvienam mokiniui- didelė garbė ir paskatinimas ne tik siekti dar geresnių mokymosi rezultatų, bet ir labiau pasitikėti savimi, gerbti save ir kitus.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Lietuvių kalbos diena „Raseinių krašto rašytojų gyvenimas ir kūryba “

Šiluvos gimnazijoje


Birželis – netradicinių veiklų mėnuo mokyklose. Ne išimtis ir mūsų gimnazija. 11 dieną čia vyko lietuvių kalbos diena apie kūrėjus raseiniškius. 5- III klasių mokiniai visų dalykų pamokose kalbėjosi apie žymius kraštiečius, domėjosi jų gyvenimu ir kūryba. Viskas, ką sužinojo, sutilpo į pristatymo lapus. Kaip bebūtų, bet pačiu populiariausiu vėl tapo Maironis.

         Dėkojame kolegoms, išradingai dirbusiems su vaikais, mokiniams, rinkusiems, įamžinusiems piešiniuose, rašiniuose, darbeliuose pristatymui skirtą medžiagą.

         Linkim ir kitose veiklose išradingumo, entuziazmo.

                                                                                                                                                                                   Lietuvių kalbos mokytojos

 
PDF Spausdinti Email

 

Kelionė į Ispaniją


          Šiluvos gimnazijos bendruomenė dalyvauja Erasmus+ projekte “Be Buddy NOT Bully“. Jame mūsų gimnazija bendradarbiauja su Turkijos, Ispanijos, Bulgarijos ir Rumunijos mokyklomis. Pirmasis projekto partnerių susitikimas vyko Bulgarijoje, gruodžio 2-8 dienomis, antrasis - Lietuvoje kovo 3-9 dienomis.

          Trečiojo susitikimo metu visų projekto dalyvių atstovai vyko į Ispaniją gegužės 4-11 dienomis. Šiluvos gimnaziją atstovavo 8- I kl. penkių mokinių komanda, lydima dviejų anglų kalbos mokytojų. Projekto tikslas yra siekti mokinių bendradarbiavimo ir mažinti patyčias „Cooperate better than bully“, todėl visą savaitę mokiniai leido laiką bendraudami, dalyvaudami įvairiose veiklose, kurių metu ne tik ieškojome būdų kaip kurti gražią bendravimo atmosferą, bet ir turiningai leidome laiką.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Edukacinė išvyka į Šiaulius


           Šiluvos gimnazijos I-III g. mokiniai, padedant dailės mokytojams, šiais mokslo metais mokykloje ir Tytuvėnų regioninio parko informaciniame centre pristatė fotografijų parodą ‚,Rudens akcentai“.

           Pratęsiant fotografijos pamokas gegužės 14 d. dalyvavome edukacinėse veiklose Šiaulių fotografijos muziejuje ir Šiaulių dailės galerijoje.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Konkursas „Pavasario aidai“


           Gegužės 31d., paskutinę pavasario dieną, gimnazijoje vyko tradicinis rusų kalbos meninio skaitymo konkursas „Pavasario aidai“. Jame dalyvavo 5-I klasių mokinės. Mokinės deklamavo pasirinktus eilėraščius rusų kalba. Buvo vertinamas kalbos taisyklingumas bei raiškus skaitymas.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Pamoka ,,Šatrijos Raganos gyvenimas ir kūryba‘‘ 6-oje klasėje


Du šeštokai, Eimantas Pocius ir Austėja Buividaitė, nusprendė, kad jiems visai patiktų trumpam tapti mokytojais. Mokiniai kruopščiai rinko medžiagą, parengė skaidres, surado įrašų Youtube programoje.

            Eimantas ir Austėja, pagelbėdami vienas kitam, klasės draugus supažindino su Šatrijos Raganos biografija, pristatė rašytojos kūrinius, papasakojo, kodėl Marija Pečkauskaitė pasivadino Šatrijos Ragana.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

Rusų kalbos konkursas „Žodžio galia“


          Gegužės 16d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko tradicinis rusų kalbos konkursas „Žodžio galia“. Jame dalyvavo 5 rajono mokyklos, tame tarpe ir mūsų gimnazijos komanda. Tai buvo 8 klasės mokiniai: Kristupas Armoška, Eglė Kalendaitė, Beatričė Mažeikaitė, Rugilė Tovtkevičiūtė, Viktorija Burinskaitė. Renginį komandos pradėjo prisistatymais, po to sekė dar 7 užduotys apie vasarą ir artėjančias atostogas. Mūsų gimnazistai iškovojo 2 vietą, buvo apdovanoti diplomu bei asmeninėmis dovanėlėmis. Puikiai praleidome laiką, pasitikrinome rusų kalbos žinias.

8 kl. mokinė Beatričia Mažeikaitė

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 2 iš 23


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.