Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 85 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 228871
PDF Spausdinti Email

 

π diena mokykloje“

 

      Kovo 14-ąją jau trečius metus gimnazijoje  minima π diena. Ši diena buvo pasirinkta neatsitiktinai, nes daugeliui žinoma „pi“ reikšmė yra 3,14, tačiau mokslininkai šią reikšmę yra patikslinę daugiau nei milijardu ženklų.  Naują „pi“ skaičiaus išraiškos tikslumo rekordą pasiekė JAV studentas Alexanderis Yee ir Japonijos mokslininkas Shigeru Kondo. Jie apskaičiavo „pi“ skaičių su 5 trilijonais ženklų po kablelio. Viso šio skaičiaus įsiminti neįmanoma, tačiau matematikai bei šio mokslo mėgėjai varžosi, kas daugiau jo reikšmės išmoks mintinai.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

Kelionė po Vokietijos miestus ir kraštovaizdžius

 

      2016 m. kovo 2 dieną Šiluvos gimnazijoje vyko vokiečių kalbos pamoka II–IIIkl. mokiniams - „Kelionė po Vokietijos miestus ir kraštovaizdžius“. 

       Pamokos idėja kilo iš mokykloje vykusios parodos. Šią parodą mums pasiūlė Vilniaus Gėtės instituto pedagoginio bendradarbiavimo, vokiečių kalbos kursų ir egzaminų programų koordinatorė  Margarita Repečkienė, kuri yra baigusi mūsų mokyklą ir jau daug metų  teikia pagalbą, aktyvinant vokiečių kalbos mokymąsi.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Matematikos olimpiada


       Kovo 7 dieną gimnazijoje vyko 5-8 kl. mokinių matematikos  olimpiados I-ojo rato etapas. Sveikiname pirmų vietų laimėtojus.

           K. Armoška A. Rimkutė, B. Straukas, M. Baltrušaitis balandžio 6 dieną dalyvaus II-ąjame rajoniniame etape.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Integruota istorijos – geografijos pamoka

 

 Vasario 22 d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijos istorijos mokytoja V. Strakšienė ir geografijos  mokytojas A. Enčerys III kl. mokiniams vedė  integruotą istorijos – geografijos pamoką apie Didžiuosius geografinius atradimus.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Atvira pamoka „Maža tauta su dideliu žodynu"

 

 

       „Visų didžiausia tautos dovana yra kalba." Taip apie kalbą dar XIX a. viduryje rašė Simonas Daukantas.

Lietuvių kalba sena, turtinga ir graži. Nuo seno lietuviai brangino ir puoselėjo savo kalbą. Jau mūsų seneliai jautė žodžio skonį burnoj. Jie mokėjo pasaką pasekti, mįslę įminti, paukščio giesmelę pamėgdžioti, žaidimą pažaisti, greit greit greitakalbę pasakyti.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email
Kviečiame į Kaziuko mugę!

 
PDF Spausdinti Email

 

„Šokio fiesta 2016“

 

 

      2016 m. vasario 26 d. Raseinių r.  Šiluvos gimnazijoje vyko „Šokio fiesta 2016“ – pirmą kartą toks renginys, organizuotas rajone. Jame dalyvavo 150 šokėjų, 2-11 klasių mokiniai, iš įvairių Raseinių rajono mokyklų: Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos ir Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos  šokių kolektyvai (mokytoja Milda Urniežienė), Raseinių r. Viduklės S.Stanevičiaus gimnazijos bei Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos šokėjai (vadovė Aurelija Balčiūnienė),  Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio daugiafunkcis centro mokiniai (šokių mokytoja Edita Pocienė) - ir šio renginio organizatorių Raseinių r. Šiluvos gimnazijos kolektyvai (šokių mokytoja Neringa Šlopšnienė).

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Krepšinio turnyras Vasario 16-ąjai paminėti


     Jau dešimtą kartą, artėjant Lietuvos nepriklausomybės dienai, į Šiluvos gimnaziją susirinko gausus būrys krepšinio aistruolių. Šiemet dalyvavo net 21 komanda. Turnyras buvo pradėtas tautiška giesme. Vėliavą iškėlė geriausias mokyklos krepšininkas A. Šilva.  Šiluvos gimnazijos direktorius R. Puidokas tarė sveikinimo žodžius susirinkusiems dalyviams. Krepšinio aikštėje prasidėjo su nekantrumu lauktos įnirtingos kovos.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Istorijos olimpiada

 

 

Vasario 11 dieną vyko rajoninė  XXVI istorijos olimpiada, tema ,,Mažoji Lietuva – istorinis Lietuvos regionas XVI – XX".  Mūsų gimnazijos III klasės mokinė Viktorija Rekstytė laimėjo pirmą vietą. Sveikiname Viktoriją ir linkime sėkmės respublikinėje olimpiadoje.

                                                                                                 Istorijos mokytoja Vanda Strakšienė

 
PDF Spausdinti Email
Pradinių klasių viktorina 

 
PDF Spausdinti Email

 

Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda

„Studijos 2016“

 


 

 
PDF Spausdinti Email

 

Parodoje „STUDIJOS“ – patarimai abiturientų tėvams

 

       Artėjantys brandos egzaminai ir stojimai į aukštąsias mokyklas pamažu ima tampyti nervus ne tik absolventams ir mokytojams, bet ir atžalų ateitimi suinteresuotiems tėvams. Tačiau ne visi tėvai žino, kaip gali pagelbėti karjeros kelią besirenkančiam paaugliui. Specialistai siūlo mažiau brukti savo nuomonę ir daugiau klausytis, ką nori pasakyti vaikas. Pagrindinis patarimas tėvams: prisiminkite, ką jūsų vaikas mėgo būdamas 7 metų, ir nusiveskite į darbą. 

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Olimpiadų maratonas

 

 

 

       Rajone prasidėjo dalykinių olimpiadų maratonas . Nors mūsų mokykla nedidelė, yra nedaug mokinių, tačiau stengiamės dalyvauti visose olimpiadose.

        Kol kas geriausiai sekasi trečiokei V. Rekstytei. Ji lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams laimėjo II- ąją, o chemijos olimpiadoje I-ąją vietą.
           Džiaugiamės, Viktorija, Tavo pasiekimais ir linkime sėkmės kitose olimpiadose bei konkursuose.

 

 

                                                                                                                        Gimnazijos bendruomenė


 
PDF Spausdinti Email

 

Meninio skaitymo konkursas

 

 

       Džiugu, kad dar vis yra mokinių, mylinčių raiškųjį žodį. Jie ir dalyvavo meninio skaitymo konkurse, kur varžėsi dviejose amžiaus grupėse.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617181920Sekantisir »

Puslapis 11 iš 22


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.