Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 35 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 240728
PDF Spausdinti Email

 

Informacija dėl maitinimo paslaugų pirkimo

 

           Raseinių r. Šiluvos gimnazija apklausos raštu būdu, CVP IS priemonėmis, vykdo mokinių nemokamo

maitinimo konkursą 2016/2017 mokslo metams. Gauti pasiūlymai bus vertinami pagal ekonomiškai

naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijų.

             Vokų atplėšimo procedūra bus vykdoma - 2016 m. birželio 9 d., 10 val.


 
PDF Spausdinti Email

MARIJOS DIENA ŠILUVOJE MOKINIŲ DVASIAI...

 

 

      Kiekvieno mėnesio 13 diena Šiluvoje  - Marijos diena. Tikintys maldininkai čia atvyksta melstis Dievui, pagerbti švenčiausiąją Mergelę Mariją - Ligonių sveikatą, prašo gydančių malonių sau, artimiesiems, Lietuvos kraštui, pasauliui. 

      Tradicija virš 20 metų tapusių pamaldų metu švenčiausiosios Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčioje per šventas Mišias gieda ir Šiluvos gimnazijos mokiniai su muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaite.

     Pastebima, jog vaikai ir jaunimas dažniau noriai gieda nei meldžiasi. Dar 1156 metais šventasis Augustinas minėjo „Kas gieda – dvigubai meldžiasi“... Yra tikėjimo, vilties, kad giedojimas liturginėse apeigose jaunąją kartą paskatina daugiau pažinti Dievą, praturtina jų dvasingumą.


 
PDF Spausdinti Email

Koncertas „SKAMBA AIDI VARIO DŪDOS...“

 

 

Gegužės 13 dienos popietę gimnazijoje įvyko pažintinis muzikos koncertas „Skamba aidi vario dūdos...“. Koncerto dalyviai – Raseinių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų skyriaus mokiniai ir mokytojai. Klausytojams ir žiūrovams skambėjo šiuolaikinės lietuvių ir pasaulio muzikos kūriniai, kuriuos atliko trimitų, saksofonų, klarnetų, fleitų ir elektrinių gitarų ansambliai. Pučiamųjų instrumentų skambesį suvienijo pučiamųjų instrumentų orkestras, savo aidesiu ir griausmu palietęs ir mokinių, ir suaugusiųjų širdis. 

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Muzikos festivalis „SKAMBIOJI GAIDA - 2016“

 

      Gegužės  6 dieną Raseinių rajono ugdymo įstaigų vaikai ir mokiniai susirinko į muzikos festivalį „Skambioji gaida – 2016". Renginio organizatoriai – Raseinių rajono muzikos mokytojų metodinio būrelio mokytojai, Raseinių rajono švietimo centras. Renginio partneris – Raseinių Šaltinio progimnazija.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Jaunieji matematikai


Greitai baigsis mokslo metai, todėl norėčiau pasidžiaugti jaunųjų matematikų rezultatais.

Tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2016“ pirmą kartą dalyvavo šeštokės A. Rimkutė, R. Danusevičiūtė bei aštuntokai A. Kundrotas, A. Mažeikaitė ir A. Kvezelytė. Visi aštuntokai pasirodė labai sėkmingai. Jie pateko į II etapą ir varžėsi Kauno technologijos universiteto gimnazijoje  su šimtu geriausių respublikos aštuntokų.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

„Tau naują giesmę sukursiu“ - seminarų ciklas

vargonininkams, chorvedžiams

 

Kovo 15 ir balandžio 26 dienomis Kauno arkivyskupijos Šv. Jono Krikštytojo pastoracijos centre įvyko mokymai iš ciklo „Bažnyčios misijos džiaugsmai ir iššūkiai“. Susitikimų dalyviai – parapijų bendradarbiai, tarp jų vargonininkai, chorų vadovai.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Stalo teniso turnyras

 

     Kovo mėnesio pabaigoje gimnazijoje prasidėjo stalo teniso turnyras, sulaukęs didelio mokinių susidomėjimo. Išbandyti savo jėgas panoro gausus būrys sporto mėgėjų.

     Iš viso varžėsi 21 dalyvis. 11 vaikinų 5-8 kl. grupėje, o I-IV kl. grupėje tarpusavy konkuravo 10 žaidėjų. Aktyviausi buvo septintokai, aštuntokai ir III klasės gimnazistai.      

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Išvyka į Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinę mokyklą

 

 

      Balandžio 8 d. Šiluvos gimnazijos 8-III  klasių mokiniai kartu su istorijos mokytoja Vanda Strakšiene važiavo į Antano Pociaus knygos „Kęstučio apygardos vadai“ pristatymą, kuris vyko Raseinių  Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje. 

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 Šiluvos gimnazijos mokiniai džiaugiasi Raseinių šeimos gydytojos Aušros Rauličkienės dovanotomis knygomis.

Buvusi mūsų mokyklos mokinė nepamiršta Šiluvos ir švenčių proga dovanoja knygas.

Knygų mylėtojai nuoširdžiai dėkoja gydytojai už jos dovanas.

 

 


 
PDF Spausdinti Email

 

 

Mokytojos iš Raseinių rajono dalyvavo eTwinning tarptautiniame matematikos mokytojų seminare


        Kovo 31 - balandžio 3 dienomis Latvijoje, Rygoje vyko programos eTwinning tarptautinis kontaktinis seminaras, skirtas  matematikos mokytojams. Į seminarą atvyko 35 dalyviai iš Ukrainos, Lenkijos, Bulgarijos, Čekijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo 10 mokytojų iš Vilniaus miesto bei Panevėžio, Jonavos, Šiaulių, Joniškio bei Raseinių rajonų mokyklų. Iš Raseinių rajono seminare dalyvavo 2 mokytojos: Virginija Paulauskienė - Šiluvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos vyresnioji mokytoja, ir Raimunda Pakštienė - Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro  matematikos mokytoja.

 

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

Dorinio ugdymo konkursas

 

       Balandžio 7 dieną, I-II gimnazinių klasių mokiniai vyko į dorinio ugdymo - tikybos/etikos konkursą. Komandos pavadinimas -„Egzistencija“, kurią sudarė I gimnazinės klasės mokinės: Greta Andrejevaitė, Agnė Petrauskaitė, Vita Skaudeikytė, Agnė Želvytė, bei II gimnazinės klasės mokiniai: Aivaras Petrauskas, bei Arūnas Tamkus.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

eu_flag_co                        s-tool_logo

 

„Sportas-integracijos priemonė“

 

 

      Pavasario atostogų metu, kovo 19-27 dienomis, Latvijos miestelyje Kekavoje  vyko tarptautinė  jaunimo lyderių stovykla „Sportas- integracijos priemonė“. Kadangi Raseinių rajono ir Kekavos savivaldybės bendradarbiauja, kvietimo sulaukė ir raseiniškių komanda. Man teko garbė atstovauti savo mokyklai-Šiluvos gimnazijai.

      Erasmus + mainų programa suteikė galimybę susipažinti su dalyviais ne tik iš Latvijos,  bet ir Vengrijos, Italijos, Graikijos, Portugalijos.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Dubysos regioninio parko ekologo Vaido Greičiaus paskaita

 

Kovo 30 d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijos aktų salėje, minint Žemės mėnesį, vyko Dubysos regioninio parko ekologo Vaido Greičiaus paskaita.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

„Personažas ieško autoriaus“

 

      Balandžio 1-ąją dieną Šiluvos gimnazijoje vyko Tarptautinės vaikų knygos dienos šventė. Po dviejų pamokų mokinius ir mokytojus bibliotekininkės pakvietė į literatūrinę kelionę „Personažas ieško autoriaus“. Dalyviai, išsitraukę personažą, turėjo surasti autorių. Geriausiai sekėsi šeštokams ir mokytojams.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617181920Sekantisir »

Puslapis 11 iš 21


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.