Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 77 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 213479
Mokyklos prezidento sveikinimas PDF Spausdinti Email

 

 

Gerbiami mokytojai ir mokiniai,Naglis


  

          tegul šie mokslo metai visiems atveria kelius prasmingiems gyvenimo tikslo ieškojimams bei tobulėjimui. Linkiu mokytojams kantrybės ir ryžto vedant mokinius į pažinimo pasaulį, o mokiniams sėkmės siekiant mokslo aukštumų bei noro pasinerti į įdomų žinių pasaulį.

 

Šiluvos vidurinės mokyklos prezidentas Naglis Užumeckas

 

 
Svečiai iš Šiaulių universiteto PDF Spausdinti Email

Bendradarbiaujame su Šiaulių Universitetu

Sausio 17 d. mokykloje lankėsi Šiaulių Universiteto atstovai, kurie 10-12 kl. mokiniams pristatė šios aukštosios mokyklos veiklą. Studijų rinkodaros grupės vadovas, Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto prodekanas Egidijus Alijošius kalbėjo apie studijų programas, jų unikalumą ir universalumą, kvietė mokinius diskusijai.

Skaityti daugiau...
 
Karjeros ugdymas PDF Spausdinti Email

Mokykloje vykdomas projektas „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme “

         Projekto įgyvendinimo metu mokiniams bus teikiamos sistemingos, kokybiškos ugdymo karjerai paslaugos. Šis projektas padės įdiegti mokykloje „Ugdymo karjerai programą“, kurios tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, profesijos, ir/ar darbinės veiklos pasirinkimui, perėjimui iš mokymo aplinkos į darbinę aplinką, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą. Karjeros paslaugos pasieks mokinius per integruotas dalykų ir ugdymo karjerai pamokas, klasių valandėles ir individualias konsultacijas. Ši veikla skatins mokinių mokymosi motyvaciją, kryptingą profesijos pasirinkimą bei ateityje užtikrins konkurencingumą darbo rinkoje.

Šio projekto koordinatorė mokykloje Regina Užumeckienė.

Plačiau apie šį projektą:

http://www.mukis.lt ir http://aikos.lt

mukis

 
Sausio 13-osios akcija PDF Spausdinti Email

"Atmintis gyva, nes liudija"

 

 

       Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti nuo 2008 m. organizuoja pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija‘‘. Į šią akciją įsijungė ir Šiluvos vidurinė mokykla. Šios pilietinės akcijos metu – 8.00 valandą mokykloje buvo užgesinta šviesa ir visuose languose dešimčiai minučių uždegtos atminties žvakutės.

Skaityti daugiau...
 
Mokykloje kūrybinės dirbtuvės PDF Spausdinti Email

Kalėdų stebuklo belaukiant

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms Šiluvos vidurinė mokykla pakvietė pasiruošti šiai šventei kartu. Gruodžio 21 dieną vietoj pamokų mokiniai ir mokytojai rinkosi į kūrybines dirbtuves

Skaityti daugiau...
 
Angelo žinia pasiekė Šiluvą PDF Spausdinti Email

„Angelo žinia“ - 2012

 

         Jau devintą kartą Šiluvos vidurinė mokykla ir Raseinių rajono švietimo centras gruodžio mėnesio viduryje sukvietė jaunuosius kūrėjus į respublikinio konkurso „Angelo žinia“ baigiamąjį renginį. Šiais metais gruodžio 14 d. į Šiluvos piligrimų informacijos centrą rinkosi konkurso nugalėtojai ir prizininkai bei jų mokytojai iš Kauno, Šakių, Kretingos, Mažeikių, Joniškio, Radviliškio, Tauragės, Šiaulių, Panevėžio, Raseinių ir kitų rajonų.

Skaityti daugiau...
 
Laukiame švenčių PDF Spausdinti Email

Kalėdinių atvirukų konkursas – akcija

 

      Antri metai mokykloje vyko Kalėdinių atvirukų konkursas – akcija. Renginyje dalyvavo priešmokyklinės grupės, I - IV klasių mokiniai. Vaikai, pasirinkę sau artimą kūrybos techniką, sumaniai, kruopščiai, su dideliu dvasiniu polėkiu modeliavo atvirukus.

Skaityti daugiau...
 
Globojame paukštelius ir žvėrelius PDF Spausdinti Email

Baltajam badui- ne!

 

        Žiema. Lauke šalta. Prisnigo daug sniego. Žvėreliams ir paukšteliams baisu! Antrokai su mokytoja nutarė padėti jiems.

Skaityti daugiau...
 
Antikorupcijos diena mokykloje PDF Spausdinti Email

Antikorupcijos diena

 

         Jungtinės Tautos gruodžio 9-ąją paskelbė Tarptautine antikorupcijos diena. Ji minima visame pasaulyje nuo 2004 metų. Korupcija - tai piktnaudžiaujamas viešai pateikta galia, siekiant asmeninių interesų. Už šio paprasto apibrėžimo slypi daugybė problemų, todėl skatindama mokinių nepakantumą korupcijai, Šiluvos vidurinė mokykla organizavo 5 -8 kl. ir 9-12 kl. mokinių plakatų konkursą „Mes - prieš korupciją.“

Skaityti daugiau...
 
Susitikimas su policijos pareigūnais PDF Spausdinti Email

"Atšvaitai – mūsų draugai"


      Šiluvos vidurinės mokyklos dešimtokų grupelė: J. Ambrozaitė, M. Šimkus, J. Pranckevičius, E. Leskauskaitė, M. Daniusevičius, D. Dapkutė, G. Vaznys, G. Daktaraitė nusprendėme dalyvauti projekto ,,Atviras kodas: pilietis“ pilietinių iniciatyvų konkurse.

        Lietuva yra tamsi niūri šalis, pažliugusio klimato, dulksna. Tiesą sakant čia žmonės turėtų būti fosforiniai arba ištisus metus nešioti prie kaktos prisiklijavę atšvaitus. Jau šis tas būtų, jei bent tamsiu paros metu žmonės segėtų šviesos reflektorius.

     

Skaityti daugiau...
 
Šventojo Martyno diena mokykloje PDF Spausdinti Email

Šv. Martyno šventė


      Lapkričio mėnesį mokykloje vyko Šv. Martyno šventė, kuri vyksta jau antrus metus. Kadangi ši šventė populiari Vokietijoje, ji vyko vokiečių kalba. Organizatorė -  vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Janina Nyderienė.

 

Skaityti daugiau...
 
Projektas „Specialybių mugė" PDF Spausdinti Email

Lankėmės „Specialybių mugėje“


Lapkričio 12 dienos popietę mūsų mokyklos 11,12 kl. mokiniai vyko į Raseinių kultūros centrą, kuriame apsilankė po visą Lietuvą keliaujantis projektas „Specialybių mugė“. Jo metu abiturientai informuojami apie stojimo į aukštąsias mokyklas naujoves, įvairias studijų programas, naujas ir populiarias profesijas, apie galimybes studijuoti užsienyje.

Šio renginio pradžioje buvome supažindinti su dalyvaujančiais universitetų dėstytojais ir profesijų atstovais praktikais, kurie vėliau pristatė savo veiklas ir visą informaciją, kuri reikalinga renkantis tolimesnį gyvenimo kelią, stojimo, studijų ir darbo galimybes, reikalingas žinias ir įgūdžius, apie profesijų privalumus ir trūkumus bei karjeros perspektyvas.

Skaityti daugiau...
 
Maironis ir Lietuva PDF Spausdinti Email

Skaitymai, skirti Maironio 150-osioms metinėms paminėti

 

      Spalio 26 dieną mokykloje vyko skaitymai „Maironis ir Lietuva“, skirti Jono Mačiulio – Maironio 150- osioms gimimo metinėms paminėti. Renginyje dalyvavo 5-12 klasių mokiniai.

      Lietuvių kalbos mokytoja Rasa Norkienė susirinkusiems papasakojo apie Maironio gyvenimą ir kūrybą. Bibliotekininkė Regina Šilvienė parodė skaidres apie mylimą poetą ir filmą „Mūsų Maironis“.

       Po trumpos įžangos ir dainos „Kur lygūs laukai“ iš vaikų lūpų suskambo Maironio eilės.

       Už gerą pasiruošimą, nuoširdų skaitymą visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis.

       Džiugu, kad mokiniai saugo savo kraštiečio poeto atminimą, domisi ir skaito jo kūrybą.

Lietuvių kalbos mokytojos

 
Rudenėlio šventė PDF Spausdinti Email

Dėdė Derlius atkeliavo!

 

       Per voratinklių pilnus laukus atkeliavo auksinis ruduo. Ne tik nepakartojamo grožio spalvų gama džiugina šis nuostabus metų laikas. Visų žvilgsnis krypsta į mišką, sodą, daržą. Čia pilna įvairiausių, gardžiausių gėrybių. Spalio pabaigoje, kai visos daržovės jau sutvarkytos, kai pilni aruodai, belieka pasidžiaugti Rudenėliu ir padėkoti Dėdei Derliui.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617181920Sekantisir »

Puslapis 20 iš 21


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.