Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 40 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 237877
Angelo žinia 2013 PDF Spausdinti Email

"Angelo žinia" 2013

 

     Kviečiame dalyvauti  respublikiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „Angelo žinia". Konkurso nuostatai.

 
Kasdienė sportinė veikla PDF Spausdinti Email

Pažintis su nauju žaidimu

 

           Spalio 7 d.vyko bočios žaidimo varžybos. Varžybas vedė Europos čempionė, daugkartinė pasaulio čempionatų prizininkė, parolimpinių žaidynių dalyvė Irena Perminienė. Europos šalyse žaidimas bočia žaidžiamas parkuose, miškuose ir paplūdimiuose, kur galima rasti bent kelis metrus lygios pievelės ar suplūkto smėliuko. Žaidimas mėgstamas dėl savo paprastumo - specialius spalvotus rutulius reikia numesti kuo arčiau centrinio baltojo rutulio. Laimi ta komanda, kurios rutuliai sukrenta arčiausiai baltojo.

Skaityti daugiau...
 
Karjeros planavimas PDF Spausdinti Email

 

Pažintis  su LNK televizija

 

           Spalio 7 dienos  ankstyvą rytą Šiluvos vidurinės mokyklos 10-12 kl. mokinių grupė išsiruošė į sostinę. Jie buvo pakviesti  į LNK televiziją, kur dalyvavo Astos Stašaitytės vedamos laidos ,,Yra kaip yra“ filmavime. Mokiniams tai buvo pirmas kartas, kai jie patyrė filmavimo jaudulį tokioje didelėje studijoje. Prieš ir po filmavimo jie buvo supažindinti su televizijos užkulisiais, pravesta ekskursija.

Skaityti daugiau...
 
Mes didžiojamės Agne PDF Spausdinti Email

 

Laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ mūsų

 

mokyklos šeštokė


           Agnė Kvezelytė, 6 kl. mokinė, įveikusi  atranką,  dalyvavo laidos ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ filmavime Lietuvos nacionalinėje televizijoje. Ši laida rodoma š.m. spalio 4 d.

        Nuoširdžiai sveikiname šią šaunią mokinę, atstovavusią ir garsinusią mūsų mokyklą, bei linkime jai visokeriopos sėkmės kopiant į mokslo aukštumas.

Mokinių taryba

 
Konstitucijos egzaminas PDF Spausdinti Email

 

Mokykloje vyko Konstitucijos egzamino I turas

 

                Spalio 1 dieną Šiluvos vidurinė mokykla dalyvavo Teisingumo ministerijos ir DELFI naujienų portalo projekte „Konstitucijos egzaminas". Konstitucijos egzaminą laikė 11- 12 klasės mokiniai. Geriausiai konstituciją žinojo 12 klasės mokinys Matas Dudoravičius. Jis surinko 25 taškus ir pateko į II - ąjį Konstitucijos egzamino etapą. II - ąją vietą užėmė 11 kl. mokinė Julija Ambrozaitė , o III - ąją vietą 12 kl. mokinė Giedrė Šimkutė. Dėkojame visiems dalyviams ir linkime sėkmės Matui Dudoravičiui.

Istorijos vyresnioji mokytoja Vanda Strakšienė

 
Dalyvavome edukacinėje programoje PDF Spausdinti Email

 

Išvyka į Kelmės dvarą

 

           Kraštotyros būrelio nariai, vykdydami projektą „Kultūros žvalgai“, rugsėjo 24  dieną  kartu su mokytojomis Renata Šaukliene ir Regina Užumeckiene važiavo į Kelmės dvarą, kur vyko  edukacinė programa „Indėnų buitis ir žaidimai“.
Skaityti daugiau...
 
Patyčių prevencijos programa PDF Spausdinti Email

 

Mokykla dalyvauja OLWEUS patyčių prevencijos programoje

 

           Raseinių r. Šiluvos vidurinė mokykla dalyvauja į OLWEUS patyčių prevencijos programos IV etape.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinis projektas PDF Spausdinti Email

 

 

 

Rajone vykdytas tarptautinis jaunimo projektas

„Jaunojo savanorio akademija“

 

        Š.m. rugpjūčio 26-28 d. Ariogaloje Raseinių rajono savivaldybės administracija kartu su Raseinių rajono savanorių draugija vykdė tarptautinį jaunimo projektą „Jaunojo savanorio akademija”. Šio projekto visa veikla buvo orientuota į savanorystės kultūros, pilietiškumo ir tarpkultūrinio bendradarbiavimo plėtojimą.
       Projekte dalyvavo  jaunimo delegacija iš Ukrainos (Vinicos srities). Įveikęs norinčių dalyvauti mokinių šiame projekte  atranką, tarp rajoną atstovavusių  8 dalyvių  į jį pateko ir mūsų mokyklos prezidentas Naglis Užumeckas.

Skaityti daugiau...
 
Mokyklos prezidento sveikinimas PDF Spausdinti Email

 

 

Gerbiami mokytojai ir mokiniai,Naglis


  

          tegul šie mokslo metai visiems atveria kelius prasmingiems gyvenimo tikslo ieškojimams bei tobulėjimui. Linkiu mokytojams kantrybės ir ryžto vedant mokinius į pažinimo pasaulį, o mokiniams sėkmės siekiant mokslo aukštumų bei noro pasinerti į įdomų žinių pasaulį.

 

Šiluvos vidurinės mokyklos prezidentas Naglis Užumeckas

 

 
Svečiai iš Šiaulių universiteto PDF Spausdinti Email

Bendradarbiaujame su Šiaulių Universitetu

Sausio 17 d. mokykloje lankėsi Šiaulių Universiteto atstovai, kurie 10-12 kl. mokiniams pristatė šios aukštosios mokyklos veiklą. Studijų rinkodaros grupės vadovas, Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto prodekanas Egidijus Alijošius kalbėjo apie studijų programas, jų unikalumą ir universalumą, kvietė mokinius diskusijai.

Skaityti daugiau...
 
Karjeros ugdymas PDF Spausdinti Email

Mokykloje vykdomas projektas „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme “

         Projekto įgyvendinimo metu mokiniams bus teikiamos sistemingos, kokybiškos ugdymo karjerai paslaugos. Šis projektas padės įdiegti mokykloje „Ugdymo karjerai programą“, kurios tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, profesijos, ir/ar darbinės veiklos pasirinkimui, perėjimui iš mokymo aplinkos į darbinę aplinką, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą. Karjeros paslaugos pasieks mokinius per integruotas dalykų ir ugdymo karjerai pamokas, klasių valandėles ir individualias konsultacijas. Ši veikla skatins mokinių mokymosi motyvaciją, kryptingą profesijos pasirinkimą bei ateityje užtikrins konkurencingumą darbo rinkoje.

Šio projekto koordinatorė mokykloje Regina Užumeckienė.

Plačiau apie šį projektą:

http://www.mukis.lt ir http://aikos.lt

mukis

 
Sausio 13-osios akcija PDF Spausdinti Email

"Atmintis gyva, nes liudija"

 

 

       Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti nuo 2008 m. organizuoja pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija‘‘. Į šią akciją įsijungė ir Šiluvos vidurinė mokykla. Šios pilietinės akcijos metu – 8.00 valandą mokykloje buvo užgesinta šviesa ir visuose languose dešimčiai minučių uždegtos atminties žvakutės.

Skaityti daugiau...
 
Mokykloje kūrybinės dirbtuvės PDF Spausdinti Email

Kalėdų stebuklo belaukiant

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms Šiluvos vidurinė mokykla pakvietė pasiruošti šiai šventei kartu. Gruodžio 21 dieną vietoj pamokų mokiniai ir mokytojai rinkosi į kūrybines dirbtuves

Skaityti daugiau...
 
Angelo žinia pasiekė Šiluvą PDF Spausdinti Email

„Angelo žinia“ - 2012

 

         Jau devintą kartą Šiluvos vidurinė mokykla ir Raseinių rajono švietimo centras gruodžio mėnesio viduryje sukvietė jaunuosius kūrėjus į respublikinio konkurso „Angelo žinia“ baigiamąjį renginį. Šiais metais gruodžio 14 d. į Šiluvos piligrimų informacijos centrą rinkosi konkurso nugalėtojai ir prizininkai bei jų mokytojai iš Kauno, Šakių, Kretingos, Mažeikių, Joniškio, Radviliškio, Tauragės, Šiaulių, Panevėžio, Raseinių ir kitų rajonų.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis2122Sekantisir »

Puslapis 21 iš 22


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.