Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 35 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 240732
PDF Spausdinti Email

 

Krepšinio turnyras Vasario 16-ąjai paminėti


     Jau dešimtą kartą, artėjant Lietuvos nepriklausomybės dienai, į Šiluvos gimnaziją susirinko gausus būrys krepšinio aistruolių. Šiemet dalyvavo net 21 komanda. Turnyras buvo pradėtas tautiška giesme. Vėliavą iškėlė geriausias mokyklos krepšininkas A. Šilva.  Šiluvos gimnazijos direktorius R. Puidokas tarė sveikinimo žodžius susirinkusiems dalyviams. Krepšinio aikštėje prasidėjo su nekantrumu lauktos įnirtingos kovos.

     Pirmieji savo jėgas išbandė 15-20 m. amžiaus grupės. I-ąją vietą užėmė „Kombekas“ (E. Petrauskas, A. Šilva, E. Jakas, G. Petryla), II-oji vieta atiteko „Jankiams“ (A. Galubauskas, D. Vaitkus, A. Vaičiulis, M. Dambrauskas), o III-iosios vietos medaliais pasipuošė neseniai gimnaziją baigusių mokinių komanda „Jaunimas“ (G. Vaznys, J. Pranckevičius, L. Šukutis).

     Vėliau eilė išmėginti savo jėgas atėjo vyresniems, kurių buvo daugiausia-7 komandos. 20-30 m. amžiaus grupėje I-ąją vietą iškovojo komanda iš Žaiginio (G. Astasevičius, K. Šilva, V. Jasinskas, K. Jonikis), II-ąją vietą šiluviškių ,,Šilas“(A. Pocevičius, A. Šilva, R. Aleksandravičius), o III-ąją-žaidėjai iš Tytuvėnų (L. Maigis, J. Rašimas, D. Jurkaitis).

     30 m. ir vyresnių amžiaus grupėje pirmieji-„Šilo jaunučiai“ (V. Milaševičius, R. Galeckas, S. Griškus, R. Aleksandravičius), kuriems buvo įteikta turnyro rėmėjų Arūno ir Andriaus Brazų įsteigta taurė. Komanda „DNR“ (D. Vizbaras, R. Neverdauskas, R. Dabašinskas) džiaugėsi II-ąja vieta, o III-ąją užėmė „Atletas“ (G. Armoška, G. Žukauskas, V. Vasiliauskas).

     Šiemet turnyre dalyvavo 6 šeimų komandos. Tarp jų  I-ąją vietą iškovojo Šilvų komanda, jiems atiteko taurė, kurią, kaip jau tapo tradicija, įsteigė Šiluvos seniūnas J. Šlepas. Antrieji liko Pocevičiai, o III-oji vieta atiteko Brazams.

Snaiperių konkurse  varžėsi 13 dalyvių. I-ąją vietą iškovojo G. Armoška, II-ąją užėmė E. Goris, III-oji vieta atiteko  M. Račui.

     Baudų metimuose iš 10 dalyvavusių daugiausiai baudų įmetė G. Astasevičius, mažiau pataikė ir antrasis liko T. Burneika, o trečiasis-E. Petrauskas.

Šiais metais  atsirado naujovė - metimas nuo aikštelės vidurio linijos, kurioje nutarė išmėginti jėgas 13 dalyvių. Naująją  rungtį laimėjo vienas iš rėmėjų A. Brazas.

     Pasibaigus varžyboms, visi nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Džiaugiamės, kad dalyviai atvyko ne tik iš Raseinių, Girkalnio, Žaiginio, Tytuvėnų, bet ir Vilniaus. Tikimės, kad šis turnyras gyvuos ilgai ir toliau skatins sportuoti.

 

 

 

 


 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.