Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 237884
PDF Spausdinti Email

Stalo teniso turnyras

Kovo mėnesio pabaigoje gimnazijoje prasidėjo stalo teniso turnyras, sulaukęs didelio mokinių susidomėjimo. Išbandyti savo jėgas panoro gausus būrys sporto mėgėjų.

Iš viso varžėsi 21 dalyvis. 11 vaikinų 5-8 kl. grupėje, o I-IV kl. grupėje tarpusavy konkuravo 10 žaidėjų. Aktyviausi buvo septintokai, aštuntokai ir III klasės gimnazistai.

Balandžio mėnesio vidury tapo aiškūs turnyro nugalėtojai, nes visos rungtynės jau buvo sužaistos. 5-8 kl. grupėje pirmąją vietą užėmė 8 kl. mokinys M. Molotokas, antroji vieta atiteko  A. Masiuliui ir vos vienu tašku mažiau surinkęs trečiojoje vietoje liko M. Baltrušaitis. I-IV kl. grupėje irgi vyko įnirtinga kova, tačiau geriausi stalo teniso žaidėjai, pelnę daugiausiai tašų, buvo III klasės vaikinai, kurie ir užėmė prizines vietas. Daugiausiai taškų surinko ir nugalėjo A. Garbačauskas, nedaug atsilikęs N. Miknevičius užėmė antrąją vietą, o E. Molotokas liko trečias.

Prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais. Džiugu, kad, net ir pasibaigus stalo teniso turnyrui ir nurimus nesėkmės kartėliui bei nugalėtojų džiaugsmui, susidomėjimas šiuo žaidimu neblėsta. Su nekantrumu laukiame kitų vyksiančių sportinių renginių.

Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.