Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 58 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 300800
PDF Spausdinti Email

 

Raseinių rajono muzikos mokytojų metodinė diena

„Sėkmės istorija kuriant ir improvizuojant“

 

     Gruodžio 5 dieną Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje rinkosi rajono muzikos mokytojai, besidomintys naujovėmis ir pasiekimais ugdant mokinių muzikinius gebėjimus pamokose, neformaliojo ugdymo laiku.

     Gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Jolita Oržekauskaitė parengė, skaitė pranešimą „Neformalusis ugdymas: paieškos ir atradimai“. Rajono muzikos mokytojams buvo pristatyta mokinių choro ,,Šiloja“ veikla per septynerius kolektyvo gyvavimo metus: mokymasis dainuoti ir giedoti, dalyvavimas mokyklos, rajono, respublikos renginiuose, patirtys iš savanoriškos tarnystės Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijoje, Raseinių dekanate, Kauno arkivyskupijos renginiuose, edukacinė veikla. Pastebėta, kad visi Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai yra aktyvūs kolektyvo nariai. Įvairius muzikinius gabumus turintiems vaikams ir jaunimui choras „Šiloja“ - galimybė būti kartu daina, giesme, muzikavimu, malda, tarnyste, edukacinėmis pramogomis – kurti ir improvizuoti gyvenimo kasdienybėje vienomis ar kitomis meno bei kultūros priemonėmis.

     Metodinėje dienoje patirtimi dalijosi ir kiti muzikos mokytojai. Vaida Baltrušaitienė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė pristatė pranešimą „Aktyvūs muzikos mokymo metodai“. Atviras pamokų veiklas vedė Daiva Rapolienė, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos muzikos mokytoja metodininkė -,,Improvizacia ir kūryba“, Evelina Budrienė, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos muzikos vyresnioji mokytoja - „Improvizacija – mano kūrybinė laisvė“.

     Džiugu, kad rajono muzikos mokytojai aktyviai ir noriai domisi muzikinio ugdymo naujovėmis, jas pritaiko kasdienėje pamokų ar būrelių veikloje, dalijasi sėkmėmis ir nesėkmėmis, kūrybiniais patyrimais.

 

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.