Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 42 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 300817
PDF Spausdinti Email

 

Kelionė į Ispaniją


          Šiluvos gimnazijos bendruomenė dalyvauja Erasmus+ projekte “Be Buddy NOT Bully“. Jame mūsų gimnazija bendradarbiauja su Turkijos, Ispanijos, Bulgarijos ir Rumunijos mokyklomis. Pirmasis projekto partnerių susitikimas vyko Bulgarijoje, gruodžio 2-8 dienomis, antrasis - Lietuvoje kovo 3-9 dienomis.

          Trečiojo susitikimo metu visų projekto dalyvių atstovai vyko į Ispaniją gegužės 4-11 dienomis. Šiluvos gimnaziją atstovavo 8- I kl. penkių mokinių komanda, lydima dviejų anglų kalbos mokytojų. Projekto tikslas yra siekti mokinių bendradarbiavimo ir mažinti patyčias „Cooperate better than bully“, todėl visą savaitę mokiniai leido laiką bendraudami, dalyvaudami įvairiose veiklose, kurių metu ne tik ieškojome būdų kaip kurti gražią bendravimo atmosferą, bet ir turiningai leidome laiką.

         Mes gyvenome Llerenoje. Llerena yra Badajoz provincijoje, Extremadūroje. Savaitės metu aplankėme du miestus, esančius netoli Llerenos-Meridą ir Kordobą. Meridoje žaidėme orientacinį žaidimą, taip susipažindami su miesto svarbiausiomis vietomis, leidome laiką su projekto draugais. Kordoboje aplankėme mečetę (Mezquita), pabėgimo kambarius, apžiūrinėjome miesto architektūrą.

             Kitomis dienomis aktyviai leidome laiką sportinėse veiklose. Komandose kūrėme nacionalinius verslo planus. Vyko visų šalių komandų pristatymai. Vakarieniavome su miesto meru. Mokėmės šokti ispanų tradicinius šokius. Laisvo laiko metu su dalyviais susiburdavome kartu linksmai praleisti laiką, eidavome vakarieniauti, pramogauti. Visi bendravome artimai, kaip geri draugai. Džiugu, kad šeimos mus priėmė šiltai, jautėmės lyg namuose.

          Ši savaitė Ispanijoje buvo be galo įsimintina, pilna linksmų akimirkų. Į Lietuvą sugrįžome su didžiuliu įspūdžių bagažu.

I kl. mokinės Agnė Rimkutė ir Gabija Masiulytė

 

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.